środa, 5 września 2012

Filmownia / Moda i film


W Piękność dnia Luisa Buñuela Catherine Deneuve ubierał Yves Saint Laurent

20 września o godzinie 20.30 Fundacja Kultura na Pokaz zaprasza do CK Teatr w Grudziądzu na kolejną odsłonę Filmowni - Moda i film!
Moda i film od ponad stu lat w naturalny sposób przenikają się i nawzajem inspirują. Nadszedł czas, aby przyjrzeć się temu niezwykłemu mariażowi i porozmawiać o nim. Podczas wykładu publiczność obejrzy najciekawsze kolekcje: Yves Saint Laurent, Givenchy i  Manolo Blahnik. Z wybiegu przeniesiemy się na plan filmowy i sprawdzimy jak projektanci radzą sobie z wyobraźnią reżysera. Wykład poprowadzi dr Magdalena Wichrowska, a podczas spotkania publiczność obejrzy również fragmenty filmów Piękność dnia Luisa Buñuela i Śniadanie u Tiffany’ego Blake’a  Edwardsa oraz popularnego serialu Seks w wielkim mieście. Przed spotkaniem Filmowni w imieniu CK Teatr zapraszamy na DKF. Projekcja filmu Samotny mężczyzna o godzinie 19.00.

W ramach DKF-u publiczność obejrzy Samotnego mężczyznę Toma Forda

To jednak nie wszystko! Dla uczestników spotkania mamy niespodziankę! Fundacja Kultura na Pokaz oraz wydawany przez nią miesięcznik kulturalny „Musli Magazine” ma dla modowych kinomanów prezent. Ogłaszamy konkurs na najciekawszą modową stylizację. Dwie najbardziej interesujące stylizacje otrzymają muzyczny upominek. Zdjęcia z krótkim opisem stylizacji przesyłajcie na adres: fundacjaknp@gmail.com do 17 września. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród podczas kolejnej Filmowni – Moda i film!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza